Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Pozvánka na výroční konferenci Platformy pro reformulace, 15. září 2022
15.09.2022

Hlášení v systému RASFF: 31. týden 2022
18.08.2022

Sledování výskytu pesticidů ve vodě, půdě a rostlinných produktech - v roce 2021
17.08.2022

Potravinářská inspekce letos zjistila mimořádně vysoké podíly nevyhovujících zmrzlin a ledů do nápojů
17.08.2022

Ctpp >


Výzva pro výrobce, zpracovatele ovoce, zeleniny, masných a mražených výrobků k zapojení do sítě "IIN"v rámci HE projektu ICCEE
Datum: 31.07.2022
PK ČR

S potěšením Vám oznamujeme, že platforma „Industry Informative Network (IIN)“ https://iin-iccee.eu/submit-a-new-technology-demand/ byla spuštěna!

 

Jedná se o mezinárodní diskusní fórum pro provozovatele chladicích řetězců z potravinářského a nápojového sektoru (konkrétně ovoce a zelenina, maso, mražené potraviny), výstupního nástroje evropského projektu z programu HE, ICCEE – „Improving Cold Chain Enery Efficiency“ https://iccee.eu/.

 

Platforma IIN byla strukturována tak, aby usnadnila dialog mezi mezinárodními provozovateli chladicího řetězce v zemědělsko-potravinářském sektoru, přispěla k zlepšení povědomí o energetické účinnosti a překlenula propast mezi poptávkou a nabídkou.

 

Chcete se zapojit do interaktivního „Katalogu inovací“? Máte dvě možnosti:

(1) navrhnout řešení energetické účinnosti pro chladící řetězec v záložce „SUBMIT A NEW PROPOSAL“ Submit a new Technology Demand – Industry Informative Network (iin-iccee.eu),

(2) zakliknutím v sekci „SUBMIT A NEW TECHNOLOGY DEMAND“ získáte tipy, jak zvýšit energetickou účinnost ve vašich činnostech přijetím osvědčených postupů již ověřených Vašimi evropskými kolegy z průmyslu.

 

Vaše účast v katalogu inovací usnadní konstruktivní výměnu osvědčených postupů mezi odborníky v tomto odvětví a také komunikaci mezi hráči na trhu, jako jsou zákazníci a dodavatelé. Přidejte se tedy k naší interaktivní komunitě!

 

Pro více podrobností prosím kontaktujte našeho kolegu z italské národní potravinářské federace FEDERALIMENTARE, dr. Maurizia Notarfornso (notarfonso@federalimentare.it).