Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

O značku Regionální potravina přišel Kefír výrobce Jana Svatošová
25.10.2019

Setkání k projektu GoNano
22.10.2019

Tolerance rostlin vůči železu
18.10.2019

SVS podá trestní oznámení pro podezření na týrání zvířat na jatkách
18.10.2019

Ctpp >


V září se v Budapešti bude konat agropotravinářská výstava OMÉK 2015
Datum: 25.08.2015
CzechTrade

Návštěvníci zde najdou pestrý program od přehlídek a soutěží hospodářských zvířat, po ochutnávky tradičních tuzemských potravin až po nejnovější agrátní techniku.

Tradice výstavy OMÉK sahá zpátky až sto let. Nedávno oživený veletrh nabývá čím dál tím více pozornosti odborých kruhů, a letos bude obzvláště zaměřený na atrakce a programy pro širokou veřejnost.

Jeden z pavilonů bude věnován živým zvířatům a svazům, resp. komorám, které spojují chovatele hospodářských zvířat v Maďarsku.  

Hned ve vedlejším pavilonu budete moci ochutnat ty nejlepší plody maďarské půdy a světoznámé pokrmy maďarské kuchyně. I letos bude maďarský agropotravinářský průmysl prezentován v rozdělení dle maďarských regionů. Nebudou chybět vinařství, pálenky, ovoce a zelenina, pekařství, klobásy a masné produkty a samozřejmě mléčné výrobky.

Na odborníky čeká ta nejmodernější agrární technologie od traktorů po ruční nástroje i samozřejmě atrakce pro malé i velké návštěvníky.

Kancelář CzechTrade Budapešť ráda pomůže všem českým zájemcům, jak v organizaci účasti jako vystavovatelů, tak v orientaci jako návštěvníků.

Pro další informace se prosím, obraťte přímo na zahraniční kancelář CzechTrade na adrese:budapest@czechtrade.cz.

Stránky veletrhu (i v anglickém jazyce):www.omek.itthon.hu

Zdroj: www.omek.itthon.hu
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Budapešti.