Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Konference Dietní výživa 2019
25.06.2019

Ministr Toman: Náš zákaz dvojí kvality potravin byl správným krokem. V testu Evropské komise propadla třetina výrobků
25.06.2019

Roční bilance ministra Tomana: Prioritní je ochrana spotřebitelů, boj se suchem a kůrovcem
25.06.2019

Pozvánka na chilský pivovarnický veletrh Copa Cervezas de América (Valparaíso, 26. - 31. 8. 2019)
25.06.2019

Ctpp >


Evropský den obezity 2019 a týden otevřených dveří ve STOBu
Datum: 08.05.2019
Vydáno: 7.5.2019
 
Autor: STOB
Týden otevřených dveří bude probíhat 13. - 19. 5. 2019.

18. květen připadá na Evropský den obezity, v rámci kterého vám budou po celý týden 13. - 19. 5. k dispozici odborné konzultace se specialisty STOBu. Můžete si nechat změřit složení těla nebo se zapojit do různých pohybových aktivit.

Evropský den obezity (EDO) je nezávislá celoevropská iniciativa, jejímž cílem je podpořit společnost k aktivnímu přístupu zvládání problému narůstající nadváhy a obezity. Zapojily se do ní lékařské, lékárnické i pacientské komunity. Snaží se apelovat na to, aby obezita a nadváha začaly být vnímány jako akutní celospolečenský zdravotní problém, který v současnosti nabývá epidemických rozměrů, a nikoliv jen jako kosmetická záležitost stovek jedinců. 

STOB, který vznikl za účelem podpory a nabídnutí skutečně účinného řešení lidem, kterých se obezita týká, tuto iniciativu každoročně (a v podstatě celoročně) podporuje množstvím aktivit a akcí. A letošní rok nebude výjimkou...

Konzultace a měření složení těla po celé ČR ZDARMA

Letos pro vás máme připraveny nejen virtuální aktivity na http://www.stobklub.cz/ (aneb Vydejte se s námi pěšky do Santiaga!), ale můžete se s našimi lektory v různých městech ČR setkat osobně a využít nabídky na analýzu těla s odbornou interpretací a navíc si i vyzkoušet různé pohybové aktivity. A to vše zcela ZDARMA! 

Tato jedinečná akce proběhne v týdnu od 13. do 19. května a vy se tak můžete těšit na osobní péči našich lektorek a k tomu na malý dárek od STOBu.

  

Máte-li zájem využít nabídky našich lektorů, rezervujte si svá místa již nyní. Počet míst je z kapacitních i časových důvodů omezen a je nutná předchozí rezervace.

Seznam zapojených lektorů a informace o přihlášení zde:

Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

 

Zdroj a bližší informace najdete zde: https://www.stob.cz/cs/evropsky-den-obezity-2019