Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Odvádět odvody i za dobu, kdy zaměstnanec bude doma, nedává smysl. Česká mutace kurzarbeitu by také primárně neměla podporovat přechod zaměstnance k jinému zaměstnavateli
18.09.2020

Hospodářská komora vládě: Kurzarbeit podnikatelé vítají, sporné body by ale měla vláda přehodnotit
18.09.2020

Africký mor prasat je již ve třech ze čtyř zemí sousedících s ČR
18.09.2020

Ocenění Regionální potravina si převzalo sedm producentů z Pardubického kraje
18.09.2020

Ctpp >


vyhlášení výtvarné soutěže: “jak to vidíš? - perspektiva #českýnápad”
Datum: 22.05.2018
TA ČR

Technologická agentura ČR (TA ČR) vyhlašuje celorepublikovou výtvarnou soutěž s názvem „ Jak to vidíš? – Perspektiva #ČeskýNápad“ pro mladou generaci bez omezení věku. Téma soutěže vychází z úspěšných projektů, které TA ČR podpořila. Tyto projekty jsou také jedním z inspiračních zdrojů pro studenty. Cílem soutěže je vytvořit obraz naší perspektivy ovlivňované stále více novými technologiemi a materiály.

"Mladí lidé mají fantazii bez pout, nezatíženou konvencemi ani uměleckými a ani společenskými. Digitální technologie jim dobře slouží a umožňují jim tvořit a svobodně rozvíjet jejich kreativitu. A to je přesně to, co příští generace budou nutně potřebovat – tvůrčí přístup k novým výzvám, “ řekl Petr Očko, předseda TA ČR.

Malujte, pište, kreslete, tiskněte, modelujte, animujte, použijte neobvyklé materiály či metody, buďte úplně svobodní, tvořte.

 

Více o soutěži a pravidla soutěže naleznete ZDE