Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Konference Potraviny, zdraví a výživa Podtitul: Obohacování potravin – cesta ke zdraví?
26.03.2020

Hantaviróza v ČR, riziková je zejména práce na poli a v lese
25.02.2020

Ministr Adam Vojtěch: Reklama nemá ukazovat alkohol jako součást běžného, šťastného života
25.02.2020

Ministr Toman po jednání s polským ministrem Ardanowskim: Probrali jsme priority SZP i zhoršující se situaci afrického moru prasat
24.02.2020

Ctpp >


Pozvánka: seminář "Fondy EU vnější spolupráce"
Datum: 07.05.2018
MZV

 

Vážená paní, vážený pane,


dovolujeme si Vás pozvat na sedmý ročník semináře „Fondy EU vnější spolupráce“ určený soukromému sektoru, veřejným institucím, nevládním organizacím a odborné veřejnosti.  Seminář si klade za cíl nabídnout odpovědi na řadu praktických otázek spojených s fungováním těchto a dalších evropských fondů, včetně příležitostí uplatnění pro české subjekty.

Projekty vnější spolupráce EU nabízejí příležitost českým subjektům získat financování pro projekty ve třetích zemích v řadě různých oblastí, jako jsou energetika, doprava, životní prostředí, obchod, zemědělství, či výzkum, školství, zdravotnictví, sociální rozvoj a kultura. Podporovány jsou i projekty na podporu demokracie, občanské společnosti, lidských práv a právního státu, reformy státní a veřejné správy, řízení migrace, či bezpečnosti. Fondy EU pro vnější spolupráci mohou být příležitostí i pro vaši organizaci.

Seminář otevře náměstek ministra zahraničních věcí Jakub Dürr. Hlavním hostem semináře bude zástupkyně generálního ředitele pro sousedství a rozšíření EU (DG NEAR) Evropské komise, paní Katarína Mathernová. Na semináři dále vystoupí řada odborníků na projekty vnější spolupráce z České republiky a institucí EU. Zástupci Ministerstva zahraničí, České rozvojové agentury, Českomoravské záruční a rozvojové banky představí svůj pohled na praktické využití příležitostí, které fondy a další finanční nástroje EU nabízí.

Neváhejte o akci informovat Vaše kolegy a profesní partnery.

Budeme se těšit na Vaši účast.

Čas:         středa 23. května 2018, 9:00 – 14:00
Místo:         Velký sál Černínského paláce, Loretánské náměstí 5, Praha 1


Program semináře naleznete v příloze. Pracovním jazykem semináře je čeština/slovenština. Účast na semináři je zdarma. Kapacita je omezena.

 Občerstvení a lehký oběd pro účastníky zajištěno.

Registrace do 16. května 2018 na e-mail:  eupo@mzv.cz.

Při registraci prosím uveďte jméno, příjmení, název organizace a přesný kontakt.


Sekretariát Odboru politik EU
Ministerstvo zahraničních věcí ČR
tel. 224 183 224
eupo@mzv.cz