Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Doporučení pražských hygieniků k provozu předškolních zařízení vzhledem k nastaveným preventivním opatřením infekce covid-19
29.05.2020

EU plánuje revizi legislativy pro dopravu zvířat
29.05.2020

Dopad pandemie COVID-19 na potravinový systém
29.05.2020

COVID-19 epidemic - Cancellation of BTSF Activities
29.05.2020

Ctpp >


Průzkum zájmu o spolupráci se subjekty z EHP/Norska v rámci programu aplikovaného výzkumu
Datum: 20.10.2017
TA ČR

Spolupracovala Vaše organizace na společném výzkumném projektu s partnerem z Islandu, Lichtenštejnska nebo z Norska, nebo máte zájem tuto spolupráci teprve navázat? Dejte nám o tom vědět! Technologická agentura ČR spouští dotazníkový průzkum, pomocí kterého chce zmapovat dosavadní proběhlé i budoucí plánované spolupráce českých subjektů se subjekty z Norska, Islandu a Lichtenštejnska. K vyplnění dotazníku budete potřebovat 5 - 10 minut.

Našim cílem je zjistit, zda podniky a výzkumné organizace v České republice spolupracovaly a/nebo mají zájem spolupracovat se zmíněnými partnery v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Výstupy z dotazníků budou využity pro stanovení absorpční kapacity nově připravovaného programu Technologické agentury ČR s pracovním názvem "RESEARCH". Tento program bude realizován s finanční podporou z Fondů Evropského hospodářského prostoru a Norských fondů. Parametry programu budou nastaveny na obdobném principu jako u programu DELTA Technologické agentury ČR a vyhlášení první veřejné soutěže předpokládáme na konci roku 2018.

Dotazník můžete vyplnit ZDE
Průzkum probíhá do 5. 11. 2017