Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Věda a výzkum v boji s pandemií SARS-CoV-2/Covid 19
09.07.2020

Hniloba včelího plodu se ze severu Čech do dalších regionů ČR nerozšířila
02.07.2020

Hlášení v systému RASFF: 25. týden 2020
02.07.2020

Komise v Královéhradeckém kraji navrhla ocenit devět lokálních výrobků značkou Regionální potravina
02.07.2020

Ctpp >


Mezinárodní soutěž Opravář zemědělských strojů a Malíř
Datum: 10.03.2016
Agrární komora ČR

Agrární komora Uherské Hradiště připravuje v rámci spolupráce se Středním odborným učilištěm Uherský Brod, které je organizátorem mezinárodní soutěže v oboru opravář zemědělských strojů a malíř, prezentaci zemědělství pod titulem "Zemědělství žije".

Na akci, která se koná pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka a  za mezinárodní účasti  zemědělských středních škol z  Miestelbachu - Rakousko, z Nového Mesta n/Váhom, Pruského a Nových zámků – Slovensko a z Polska, proběhnou odborné soutěže žáků škol, které vyučují daný obor.

Doprovodné programy prezentující naše zemědělství. Bude zde vystavena moderní zemědělská technika, připraveny soutěže pro děti z mateřských a základních škol se zemědělskou tématikou, například malování a pro starší žáky soutěž sprejerů. Dále jízda zručnosti s malou zemědělskou technikou, apod. Pozvány jsou  děti mateřských a základních škol, studenti odborných učilišť a škol  ze širokého okolí a všechna veřejnost.

Ve spolupráci s členskou organizací zemědělského svazu, Zemaspol a.s. Uherský Brod, bude na nádvoří ke shlédnutí mimo jiné i výstava zvířat a drobného zvířectva a v prostorách školy bude umístěna ukázka zemědělských produktů a komodit.

 

Plakát ke stažení