Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

Akademické týdny – GMO a víra
16.10.2018

Přívod vitaminu D z diety v ČR je nízký - měla by se začít diskutovat intervence
16.10.2018

Ministr Toman v Lucemburku: Některé návrhy nové SZP jsou příliš složité, musíme se zaměřit na přínosy zemědělství pro společnost
16.10.2018

Sklizeň obilí klesne o 7,9 procenta, potraviny zdraží
16.10.2018

Ctpp >


Podnikatelé pod vedením Hospodářské komory zamíří do Pákistánu na veletrh Expo
Datum: 10.11.2017
Miroslav Beneš, Hospodářská komora ČR

Datum: 08.11.2017

Autor: Miroslav Beneš

Desítka českých firem se ve dnech 8. až 12. listopadu zúčastní podnikatelské mise do Pákistánu pod vedením viceprezidenta Hospodářské komory ČR Bořivoje Mináře. Zástupci firem budou mít možnost navázat nové kontakty v rámci 10. veletrhu Expo v pákistánském Karáčí.

Mise je zaměřena na firmy, které již s pákistánskými partnery spolupracují, nebo mají v této zemi zájem o navázání obchodních vztahů. Cesta je určena společnostem z oboru textilního a kožedělného průmyslu, potravinářství a potravinářských technologií, farmaceutického průmyslu, energetiky, strojírenství i dalších oborů.

V průběhu mise se delegace zúčastní slavnostního zahájení veletrhu Expo, podnikatelského setkání organizovaného Federací komor, řady jednání v rámci veletrhu a setkání s potenciálními pákistánskými obchodními partnery.

Pákistán je pro české firmy poměrně složité teritorium a není snadné na tamější trh proniknout. Právě proto je tu Hospodářská komora, aby podnikatelům pomohla a usnadnila jim vstup do této podnikatelsky velmi zajímavé a perspektivní země,“ doplňuje viceprezident Hospodářské komory ČR Bořivoj Minář. Podnikatelská delegace odlétá do Pákistánu dnes před 16. hodinou.