Česká technologická platforma pro potraviny


INFORMACE

O značku Regionální potravina přišel Kefír výrobce Jana Svatošová
25.10.2019

V Evropě se na rozdíl od ČR zvedá nálada firem. České malé a střední podniky jsou na tom ale stále lépe než ve zbytku Evropy
23.10.2019

SVS představila svou aktuální činnost na Lenfeldových a Höklových dnech
23.10.2019

Hygienici na kontrole Břevnovského posvícení
23.10.2019

Ctpp >


Pozvánka: "Hraniční výrobky na vnitřním trhu EU" - odborný diskuzní seminář
Datum: 21.03.2017
FMV VŠE
Vydáno: 16.3.2017
Autor: FMV VŠE

 

Odborný seminář se uskuteční dne 7. dubna v Praze v hotelu Olšanka.

 Dne 7. dubna 2017 proběhne v hotelu Olšanka v Praze diskusní seminář k tématu problematiky vzájemného rozlišování kategorií léčivých přípravků, potravin a doplňků stravy, kosmetických přípravků a zdravotnických prostředků (tzv. hraniční výrobky). Jedná se vůbec o první specializovanou odbornou akci k tomuto významnému tématu současného trhu, zejména reklamy, označování a uvádění velké části výrobků tzv. lékárenského sortimentu a zdravé výživy.  

Zástupci akademické obce si pozvali také zahraniční hosty, aby s nimi otevřeně diskutovali problémy současné sporně legální praxe, efektivity dozorové činnosti v dané oblasti a také otázky odpovědnosti různých subjektů za porušování práva. Modelovány, rozebírány a diskutovány budou mnohé příklady.

Diskusní seminář pořádá Katedra podnikového a evropského práva Fakulty mezinárodních vztahu VŠE v Praze. Diskusní témata budou prezentována v českém jazyce. Pozvánku na akci si můžete stáhnout zde. Více informací na http://www.borderlineproducts.info/.

Akce je připravena pro formát efektivní diskuse mezi účastníky, hosty, zástupci státní správy a vědeckými pracovníky a je proto omezená počtem účastníků.